Budapešť

Od92,00

Budapešť

Dátum

16 Nov - 17 Nov

Dĺžka pobytu

2 dni

Videní

3501

cena 92 € / osoba 

Neoplan Cityliner VIP Class
1x ubytovanie v 4* hoteli
1x raňajky
Služby miestnych sprievodcov
Jedinečný program
Horúce nápoje na palube autobusu

História a gastronomický zážitok

FIRST MINUTE CENA 88 € PLATNÁ DO 15.6. 2019

História a gastronomický zážitok

Program zájazdu

Prvý deň (sobota, 16.11.)

Parlament, hradný vrch

V skorých ranných hodinách odchod zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest (približne 7:20 odchod z Bratislavy). Prvé cesty budú smerovať k jednému z najväčších PARLAMENTOV na svete a zároveň k neprehliadnuteľnému skvostu tohto mesta a jeho okolia. Približne hodinová prehliadka Parlamentu s miestnym sprievodcom (preklad do slovenčiny). Následne presun na Hradný vrch, kde začneme najskôr prehliadkou so sprievodcom. Čas na obednú prestávku.
Prvý deň (sobota, 16.11.)

Historické múzeum, večerná plavba po Dunaji

Návšteva HISTORICKÉHO MÚZEA BUDAPEŠTI so sprievodcom (preklad do slovenčiny). Prestávka na kávu, dezert a iné. Presun k nábrežiu Dunaja na VEČERNÚ PLAVBU. Na plavbe sa budú podávať nápoje (minerálka, džús a víno). Presun na ubytovanie sa do 4 * hotela Holliday Inn.
Druhý deň (nedeľa, 17.11.)

Prehliadka mestskej časti Pešť, Štrúdlový dom, návšteva Baziliky sv. Štefana

Po raňajkách odchod z hotela a krátka autobusová prehliadka v časti Pešť so zastávkou na Námestí hrdinov. ŠTRÚDLOVÝ DOM – prvý peštianský štrúdľový dom nachádzajúci sa v historickej budove s veľmi zaujímavým konceptom. Čaká nás predstavenie spoločnosti, ukážka výroby štrúdle a samotná ochutnávka štrúdle s nápojom (káva, čaj alebo minerálka). Skvelý podnik, v ktorom nájdeme štrúdľu s rôznymi plnkami či už sladkými alebo slanými, príjemný celkový vzhľad celej reštaurácie v starom štýle ako veľké lákadlo nielen pre gurmánov. Nazrieme do Baziliky sv. Štefana a z kupoly si pozrieme Pešť aj zhora.
Druhý deň (nedeľa, 17.11.)

Kúpele Széchenyi

Poslednou zastávkou sú historické SZÉCHENYI kúpele (cca 3 hod. kúpanie). Kúpele si stále udržujú svoj pôvodný historický ráz. Nádherné neo-barokové prostredie, ktoré vás prenesie do časov dávno minulých. Zvlášť pri kúpaní vo vonkajších bazénoch stačí len pohľad na okolité budovy. Tento zážitok je intenzívnejší najmä v zimnom období, keď sa k tomu pridruží ešte aj jemné sneženie. Okrem týchto termálnych bazénov sa tu nachádzajú aj sauny a vnútorné menšie plochy na plávanie. K dispozícii je aj príjemná vírivka. Svalstvo môžete nechať oddychovať aj pri thajskej masáži, ktorá sa nachádza pri šatniach a pri klasických masážach, ku ktorým prejdete malým labyrintom vnútorných bazénov. Széchenyi kúpele patria svojou rozlohou medzi najväčšie kúpele v Európe. Liečia sa tu problémy tráviaceho traktu a choroby pohybového ústrojenstva.
Druhý deň (nedeľa, 17.11.)

Alternatívny program, večerný výhľad z Citadelly

Kto by nemal záujem o kúpele, možnosť navštíviť atrakcie v okolí Széchenyi kúpeľov (zoo, Hunadyi hrad – poľnohospodárske múzeum, jeho okolie alebo Vörösmartyho námestie a iné miesta, ktoré vieme poradiť a stoja za pozretie). Posledný večerný pohľad z Citadelly a odchod naspäť na Slovensko.

Videá

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

S nami cestujete s prémiovým autobusom

Neoplan Cityliner VIP Class

Tento zájazd zabezpečujeme s vlastnou dopravou a vodičom. Okrem atraktívneho exteriéru, Cityliner tiež nešetrí svojimi vnútornými hodnotami ako inovatívna technológia, bezpečnosť a komfort. Autobus je vybavený automatickou klimatizáciou a polohovateľnými sedadlami, so značným odstupom za sebou. Cestujúci sa nemusia obávať cestovania na dlhšie vzdialenosti.


sili-tours-silvester-gyepes-140x140

O vašu bezpečnú jazdu sa stará
Silvester Gyepes

Neoplan Cityliner - vonku
Neoplan Cityliner - vonku 2
Neoplan Cityliner - vnutro
Neoplan Cityliner - vnutro 2

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Budapešť 92,00 92,00 0 16 Nov ~ 17 Nov 2 dni

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is