Čierna Hora Hotel SATO 4*

Od620,00

Čierna Hora Hotel SATO 4*

Dátum

01 Jul - 15 Sep

Dĺžka pobytu

11 dní / 8 nocí

Videní

3475

Počet miest

32

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami.

cena 620 € / osoba 

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami.

Neoplan Cityliner VIP Class
8x ubytovanie
8x polpenzia
Večerná Budva
Poistenie proti insolventnosti CK

Čierna Hora Vám ponúka priezračné more kombinované s množstvom piesočnatých, kamienkových ale aj skalnatých pláží, rozmanitosť kultúrnych pamiatok, chutné jedlá, mnoho možností na zábavu a oddych pre všetky generácie.

 

Čierna Hora sa nachádza na Balkáne a jej brehy obmýva Jadranské more. Napriek malej rozlohe je plná prírodných krás, bohatá na kultúrne a historické pamiatky a to ju robí jednou z najatraktívnejších turistických destinácií. Pobrežie Čiernej Hory patrí medzi najteplejšie a najslnečnejšie turistické regióny v Európe. Táto krajina ponúka mnohopočetné pláže, morské zálivy, zátoky a pobrežia, o ktorých už dlho snívate. Krása najjužnejších fjordov sveta, zátoky Boky Kotorskej ako aj pláže sú obkolesené štítmi vápencovými pohoriami Lovcenu či Orjenu. Pohoria s ich skrytými jazerami, lúkami a lesmi, ostrými vrcholmi, rôznorodá flóra a fauna a dych vyrážajúce rieky, to všetko je súčasťou tohto nádherného kraja.

Dovolenka pri mori - Čierna hora

CONFERENCE & SPA RESORT

Hotel SATO 4*

Hotel sa nachádza v centre mesta Sutomore a len pár krokov od pláže. Hotel má vyhradenú časť pláže, len pre ubytovaných hostí. K dispozícií sú hotelový vyhrievaný bazén, masážna miestnosť, posilňovňa a hotelová pláž. Hotel ponúka uteráky pre hostí, ktorí používajú pláž a bazén. Má bezplatné Wi-fi pripojenie na internet, reštauráciu a salónik s tradičnou kuchyňou. Na 10. poschodí sa nachádza „Sky bar“ s panoramatickým výhľadom. Priestranná hotelová záhrada je tým najlepším miestom pre najmenších hostí. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. K dispozícií je tiež priestranná spoločenská terasa-bar. Pri hoteli sa nachádzajú taktiež rôzne reštaurácie, kaviarne a bary vzdialené len pár krokov. 10 m ďalej nájdete obchod s potravinami. Zastávka miestnych autobusov je vzdialená 100 m.
Ubytovanie v 2 lôžkových izbách

Opis izby

Moderná izba s manželskou posteľou alebo dvoma samostatnými posteľami. Izba je vybavená všetkým pohodlím, má LCD TV s uhlopriečkou 32 palcov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizáciu, 2 antialergické a antistatické vankúše na hosťa, telefón, trezor, mini bar a písací stôl. V kúpeľni je sprchovací kút, sušič na vlasy, WC a kvalitné toaletné potreby pre hostí. Izba má terasu so stolom a stoličkami.

Videá

Galéria

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: vlastný archív CK Sili Tours, Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

S nami cestujete s prémiovým autobusom

Neoplan Cityliner VIP Class

Tento zájazd zabezpečujeme s vlastnou dopravou a vodičom. Okrem atraktívneho exteriéru, Cityliner tiež nešetrí svojimi vnútornými hodnotami ako inovatívna technológia, bezpečnosť a komfort. Autobus je vybavený automatickou klimatizáciou a polohovateľnými sedadlami, so značným odstupom za sebou. Cestujúci sa nemusia obávať cestovania na dlhšie vzdialenosti.


sili-tours-silvester-gyepes-140x140

O vašu bezpečnú jazdu sa stará
Silvester Gyepes

Neoplan Cityliner - vonku
Neoplan Cityliner - vonku 2
Neoplan Cityliner - vnutro
Neoplan Cityliner - vnutro 2

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Čierna Hora Hotel SATO 4* 620,00 620,00 32 01 Jul ~ 15 Sep 11 dní / 8 nocí

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is