Dobrodružstvo u susedov

Od220,00

Dobrodružstvo u susedov

Dátum

03 Oct - 06 Oct

Dĺžka pobytu

4 dni/3 noci

Videní

3058

Počet miest

2

Využite zvýhodnenú cenu 195 €/osoba na tento zájazd, ktorá je platná do 31.5. 2019. Cena po tomto dátume bude 220 €/osoba.

cena 220 € / osoba 

Neoplan Cityliner VIP Class
3x ubytovanie
3x raňajky
Služby sprievodcu
Bez nočných jázd
Horúce nápoje na palube autobusu

SR – Plzeň – Karlove Vary – Horšovský Týn – Domažlice – České Budejovice – Hlboká nad Vltavou – Telč

Vyrazme spolu k susedom do Čiech! S českým sprievodcom si užijeme kopec zábavy, navštívime krásne pamiatky a prírodné skvosty. Program sme nezabudli doplniť aj o pivovar, degustáciu a českú kuchyňu. Pútavý program, zábavný sprievodca, skvelá zostava v autobuse a môžeme ísť na to! Nezabúdame ani na pohodlné cestovanie, pretože naša vernosť stále patrí nášmu VIP class autobusu Neoplan Cityliner spolu s priateľským kolektívom a občerstvením SILI TOURS.

Program zájazdu

1. deň

Plzeň

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách z jednotlivých nástupných miest. Smerovať budeme priamo do PLZNE, kde ostávame ubytovaný 2 noci. Pán sprievodca nás po ceste tam zahrnie informáciami o Českej republike a potom si už naplno užijeme mesto Plzeň, jeho námestie, okolie a na záver plzenské podzemie. Následne sa presunieme do hotela na ubytovanie a voľný program.
2. deň

Karlove Vary a Pivovar Prazdroj

Ďalší deň sa vyberieme pozrieť KARLOVE VARY. Deň však začneme najskôr nad mestom a to na ROZHĽADNI DIANA, odkiaľ budeme mať krásny výhľad na celé mesto a okolie. Hovorí sa že „kto nebol na Diane, nevidel Karlove Vary“. K rozhliadni sa dostaneme lanovkovou dráhou, alebo kto bude mať chuť, môže si spraviť aj príjemnú prechádzku lesíkom. Priestor budeme mať aj na DOM MOTÝĽOV, kde uvidíme tropickú záhradu so živými exotickými motýľmi z celého sveta. Necháme si čas na kávu, rýchle občerstvenie, mini zoo alebo na pokochanie sa prírodou. Pokračujeme do centra mesta na prehliadku, po ktorej Vám odporučíme reštauráciu, alebo využijete čas pre čokoľvek iné. Čo by to bol ale za výlet, keby nezažijeme pivné atrakcie. Vrátime sa naspäť v popoludňajších hodinách do Plzne do PIVOVARU PRAZDROJ. Veď si predsa zaslúžime degustáciu pív priamo z dubových sudov spolu s prehliadkou pivovaru s miestnym sprievodcom a školou čapovania! Zábavnou formou sa naučíme správne zásady čapovania piva, sami sa postavíme za výčap. Podávať sa bude večera vo forme gulášu a neobmedzená degustácia pív. Na záver aj prekvapenie, ktoré si odnesiete domov. Návrat do hotela autobusom alebo individuálny program so samostatným návratom do hotela. V prípade nezáujmu o pivovar, možnosť si spraviť vlastný program v meste.
3. deň

Horšovský Týn, Domažlice a České Budejovice

Po raňajkách odchod z hotela do HORŠOVSKÉHO TÝNU pozrieť hrad, respektíve prehliadka najstarších častí, vrátane gotickej pivnice, unikátnej ranogotickej kaplnky, zariadenia renesančného bývania, zbrojnici. Obedná prestávka v príjemnom prostredí mestečka pod zámkom. Presun do neďalekej dedinky DOMAŽLICE, kde zažijeme niečo z českých tradícií. Po programe sa presunieme na ubytovanie do hotela v ČESKÝCH BUDEJOVICIACH v tesnej blízkosti centra. Kto bude mať záujem, môže ísť po ubytovaní sa na krátku prehliadku mesta so sprievodcom a do typickej reštaurácie na dobré pivko.
4. deň

Zámok Hluboká nad Vltavou, Telč

Posledný deň nás cesty zavedú do čarovného zámku HLUBOKÁ nad VLTAVOU. Rozprávkové sídlo s bohatým interiérom a zámockým parkom si prejdeme s miestnym sprievodcom. Osobné voľno na kávu, nákup suvenírov, prechádzku alebo iné. Pokračujeme do mestečka TELČ, ktoré je právom zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Jednoducho nazývané aj ako renesančná perla medzi mestami. Po prehliadke priestor aj pre individuálny program. Na záver si dáme spoločný neskorý obed v príjemnej reštaurácií s českou kuchyňou – NEPOVINNÉ. V poobedných hodinách odchod na Slovensko.

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: Shutterstock, Youtube, Vimeo, Pixabay, archív CK Sili Tours

Trasa zájazdu

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Dobrodružstvo u susedov 220,00 220,00 2 03 Oct ~ 06 Oct 4 dni/3 noci

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is