Drážďany ADVENT

Od155,00

Drážďany ADVENT

Dátum

19 Dec - 21 Dec

Dĺžka pobytu

3 dni / 2 noci

Videní

857

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami.

cena 155 € / osoba 

Neoplan Cityliner VIP Class
Sprievodca
2x ubytovanie
2x raňajky
Poistenie proti insolventnosti CK

Program zájazdu

1. deň

19. decembra 2020 (sobota)

V skorých ranných hodinách vyrazíme smer Česká republika až k najvýchodnejšiemu nemeckému mestu GÖRLITZ. V stredovekom starom meste, jednom z najkrajších v celom Nemecku, narazíme na každom kroku na nejakú pamiatku. Zvláštnosťou tohto mesta je, že priamo cez mesto ide hranica s Poľskom, ktoré sa nazýva Zgorzelec. Poprechádzame sa a spravíme si prestávku na vianočných trhoch, ktoré budú určite pekným začiatkom tohto adventného zájazdu. V podvečerných hodinách odjazd na hotel Park Inn Radisson v Drážďanoch. Voľný večerný program.
2. deň / 1. časť

20. decembra 2020 (nedeľa) - MORITZBURG

Po raňajkách nás čaká krátky presun na zámok MORITZBURG. Ponoríme sa do histórie najkrajšej zimnej rozprávky všetkých dôb – Tri oriešky pre popolušku. Dozvieme sa zaujímavosti o tejto česko-nemeckej filmovej rozprávky, poprechádzame sa popri zámku a môžeme sa občerstviť v kaviarni.
2. deň / 2. časť

20. decembra 2020 (nedeľa) - MEISSEN

Na obed sa presunieme do mestečka MEISSEN kde sa nachádza porcelánová manufaktúra MEISSEN®. Dnes patrí medzi luxusné nemecké značky. Jej tradície siahajú až do roku 1710. Výstava je chronologicky usporiadaná od roku 1710 až po súčasnosť. V rámci prehliadky budú aj predvádzacie dielne, kde uvidíme umelkyne a umelcov pri formovaná a maľovaní porcelánu.
2. deň / 3. časť

20. decembra 2020 (nedeľa) - VIANOČNÉ TRHY

V podvečerných hodinách navštívime ešte najstaršie a najnavštevovanejšie vianočné trhy v Nemecku – DRESDNER STRIEZELMARKT. Našou výhodou je že v nedeľu večer môžeme počítať s menším počtom turistov! Užijeme si večernú atmosféru vianočných trhov a okolo 20:00 – 21:00 návrat na ubytovanie do hotela.
3. deň

21. decembra 2020 (pondelok)

Po raňajkách sa už môžeme tešiť na prehliadku krásneho historického mesta DRÁŽĎANY! Mesto, ktoré bolo počas druhej svetovej vojny zbombardované, je dnes krásnym historickým mestom. Uvidíme zámok Zwinger, kostol Frauenkirche, opera Semperoper, terasa Brühlsche a iné pamätihodnosti. Na záver navštívime mliekareň, v ktorej vás očarí výzdoba z majoliky, s motívmi mliekarstva, ručne maľované obkladačky a stropy. Obedná prestávka na vianočných trhoch a okolí. V poobedných hodinách odchod na Slovensko.

Galéria

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: vlastný archív CK Sili Tours, Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

S nami cestujete s prémiovým autobusom

Neoplan Cityliner VIP Class

Tento zájazd zabezpečujeme s vlastnou dopravou a vodičom. Okrem atraktívneho exteriéru, Cityliner tiež nešetrí svojimi vnútornými hodnotami ako inovatívna technológia, bezpečnosť a komfort. Autobus je vybavený automatickou klimatizáciou a polohovateľnými sedadlami, so značným odstupom za sebou. Cestujúci sa nemusia obávať cestovania na dlhšie vzdialenosti.


sili-tours-silvester-gyepes-140x140

O vašu bezpečnú jazdu sa stará
Silvester Gyepes

Neoplan Cityliner - vonku
Neoplan Cityliner - vonku 2
Neoplan Cityliner - vnutro
Neoplan Cityliner - vnutro 2

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Drážďany ADVENT 155,00 155,00 0 19 Dec ~ 21 Dec 3 dni / 2 noci

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Podobné zájazdy