Netradičný Advent v Záhrebe

Od125,00

Netradičný Advent v Záhrebe

Dátum

15 Dec - 16 Dec

Dĺžka pobytu

2-dňový zájazd

Videní

2471

Počet miest

2
Autobusová doprava
Sprievoda
Horúce nápoje na palube autobusu
Poistenie proti insolventnosti CK

Adventný zájazd na neobyčajnom mieste

Zvuk vianočných zvonov, vôňa perníku, sladké víno a rôzne iné pochúťky.. Len zabudnite na všetko a vychutnajte si všetky tie nádherné veci! Počas adventnej sezóny ponúka Záhreb rôzne akcie, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Veľa zábavy, jedla, hudobného programu, umenia, suvenírov ale aj skutočná vianočná atmosféra Vás čakajú na uliciach hlavného mesta Chorvátska. Jedno z populárnych miest a najkrajších symbolov v Záhrebe patrí parku Zrinjevac. Park tvorí 220 stromov a je rovnako magický vo všetkých ročných obdobiach.

Program zájazdu

1. deň – 15.12. (sobota)

Tropická záhrada a Záhreb

V skorých ranných hodinách odchod autobusom zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest. Prvou zástavkou bude za hranicami SLOVINSKA v TROPICKEJ ZÁHRADE v SLOVINSKU, významnej pre pestovanie ORCHIDEÍ. Na 350 metrov štvorcových uvidíme viac ako 900 exotických rastlín rôznych druhov. Zo záhrady sa môžete pozrieť do výroby, kde každý deň začína kvitnúť okolo 4000 orchideí. Okrem množstva rastlinných druhov orchideí, môžeme obdivovať mnohé tropické a subtropické rastliny z celého sveta. Po prehliadke záhrady spolu s odborným výkladom sprievodcu a voľného času aj na nákup alebo prestávku sa presúvame na ďalšie magické miesto už do Chorvátska. Čaká vás prekvapenie v podobe čarovného miesta plného svetielok, vianočnej atmosféry a množstva ozdôb. Následne sa už vo večerných hodinách presunieme do hlavného mesta ZÁHREB priamo na Adventné trhy do centra mesta, kde si vychutnáme vianočnú atmosféru tohto mesta. Po voľnom program v meste Záhreb sa presunieme autobusom v neskorých večerných hodinách na ubytovanie sa na hotel.
2. deň - 16.12. (nedeľa)

Prehliadka mesta Záhreb a vianočné trhy

Približne o pol 9 tej po raňajkách odchod autobusom z hotela do CENTRA MESTA ZÁHREB. Spolu so sprievodkyňou si spravíme prehliadku mesta Záhreb, kde si ukážeme tie najzaujímavejšie skvosty tohto hlavného mesta. Po prehliadke si dáme prestávku na obed, návštevu adventných trhov a v poobedných hodinách odchod na Slovensko.

Videá

Galéria

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: vlastný archív CK Sili Tours, Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za dieťa Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Netradičný Advent v Záhrebe 125,00 125,00 2 15 Dec ~ 16 Dec 2-dňový zájazd

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is