Púť do Francúzska

Od600,00

Púť do Francúzska

Dátum

01 Jun - 30 Oct

Dĺžka pobytu

10 dní a 8 nocí

Videní

1919

PRESNÝ TERMÍN ZÁJAZDU UPRESNÍME

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami.

cena 600 € / osoba 

Neoplan Cityliner VIP Class
duchovný sprievodca
8x ubytovanie
7x polpenzia
Poistenie proti insolventnosti CK

Program zájazdu

1. deň

14.8. 2020 (piatok)

V nočných hodinách ( okolo 2:00 ) odchod autobusom z jednotlivých nástupných miest do Milána s viacerými hygienickými prestávkami. Po príchode do Milána približne o 15 tej hodine, navštívime gotickú katedrálu Duomo di Milano, ktorá je sídlom milánskeho arcibiskupa. Okrem toho si necháme čas aj na prestávku na námestí Piazza del Duomo, plného reštaurácií a obchodníkov so suvenírmi. V podvečerných hodinách budeme pokračovať už na ubytovanie do 3* hotela v Torine. Oddych, voľný večerný program.
2. deň

15.8. 2020 ( sobota )

Po raňajkách vyrazíme do centra mesta Torino pozrieť slávne Turínske plátno, saleziánsky areál sv. Jána Boska a prekrásnu Baziliku Panny Márie Pomocnice. Obedná prestávka. Pokračujeme už do Francúzska cez Alpy do La Sallete-Falavaux. Je to neopísateľné miesto pokoja vo francúzskych Alpách, kde sa zjavila Panna Mária. Po ubytovaní sa večera a svätá omša.
3. deň

16.8. 2020 (nedeľa)

Celý deň v La Salette v areáli spoločne i súkromne. Svätá omša. Raňajky a večera sú zabezpečené v cene zájazdu.
4. deň

17.8. 2020 (pondelok)

Po raňajkách vyrážame do starobylého mesta Avignon, sídla pápežov v stredoveku. Hradby, ktoré dali vystavať pápeži sa v dobrom stave zachovali až dodnes. Je to srdce Provensalska, bude možnosť si zakúpiť výrobky z levandule, vychutnať skvelé jedlo a užiť si príjemnú atmosféru mesta. Následne nás čaká dlhší presun do Lúrd, ktoré patria medzi najznámejšie pútnické miesto kresťanov. Počas cesty budeme mať prestávku s občerstvením. Vo večerných hodinách príchod na hotel, večera a vysvetlenie areálu.
5. deň

18.8.2020 (utorok)

Areál, sv. omša Lurdy sú miestom mariánskej úcty a Eucharistickým stolom sveta, areálom bazilík, zázračného liečivého prameňa s možnosťou kúpeľa v nej, miestom procesií, cieľom chorých a slabých na tele i duši, miestom otvoreného neba, kde prúdy milostí priam tečú na človeka, ktorý pri videní toľkej ľudskej zdravotnej biedy začne byť vďačný za svoje zdravie. Raňajky a večera sú zabezpečené v cene zájazdu.
6. deň

19.8.2020 (streda)

Medzinárodná sv. omša, procesie, voľný program. Raňajky a večera sú zabezpečené v cene zájazdu.
7. deň

20.8.2020 (štvrtok)

Voľný program + fakultatívny výlet do Biarritz ( cca 160 km ) na pláž, kde sa stretáva hranica Francúzska, Španielska a otvoreného Atlantiku. Je to špeciálna pláž iba na kúpanie, nie na plávanie. Raňajky a večera sú zabezpečené v cene zájazdu.
8. deň

21.8.2020 (piatok)

Po raňajkách odchod do Ars-sur-Formans ( cca 730 km ). Ars osloví pútnika posolstvom krajnej chudoby a veľkej svätosti patróna kňazov sv. Jána Vianneya. Celodenný prejazd s viacerými hygienickými prestávkami. V prípade dobrej cestnej premávky vsunieme do programu aj návštevu dedinky Paray le Monial – uctenie vizionárky Margarety Márie Alacoque, z ktorej videní vznikla úcta k Božskému srdcu Ježišovmu. Ubytovanie sa u misionárov, večera.
9. deň a 10. deň

22.8. - 23.8. 2020 (sobota-nedeľa)

Po raňajkách navštívime areál, svätá omša a voľný program. V poobedných hodinách sa lúčime s Francúzskom a vyrážame na Slovensko. Nad ránom príchod na Slovensko.

Videá

Galéria

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: vlastný archív CK Sili Tours, Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

S nami cestujete s prémiovým autobusom

Neoplan Cityliner VIP Class

Tento zájazd zabezpečujeme s vlastnou dopravou a vodičom. Okrem atraktívneho exteriéru, Cityliner tiež nešetrí svojimi vnútornými hodnotami ako inovatívna technológia, bezpečnosť a komfort. Autobus je vybavený automatickou klimatizáciou a polohovateľnými sedadlami, so značným odstupom za sebou. Cestujúci sa nemusia obávať cestovania na dlhšie vzdialenosti.


sili-tours-silvester-gyepes-140x140

O vašu bezpečnú jazdu sa stará
Silvester Gyepes

Neoplan Cityliner - vonku
Neoplan Cityliner - vonku 2
Neoplan Cityliner - vnutro
Neoplan Cityliner - vnutro 2

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Púť do Francúzska 600,00 600,00 0 01 Jun ~ 30 Oct 10 dní a 8 nocí

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Podobné zájazdy