Ukrajina a Poľsko

Od420,00

Ukrajina a Poľsko

Dátum

01 Jun - 30 Oct

Dĺžka pobytu

6 dní / 5 nocí bez nočnej jazdy

Videní

782

PRESNÝ TERMÍN ZÁJAZDU UPRESNÍME.

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami.

POVINNÝ PAS – platný minimálne 6 mesiacov po príchode na Slovensko

cena 420 € / osoba 

Neoplan Cityliner VIP Class
Sprievodca CK a miestni sprievodcovia
5x ubytovanie
5x raňajky, 1x večera a ochutnávka vín
Poistenie proti insolventnosti CK

Program zájazdu

1. deň

V skorých ranných hodinách vyrážame z Nitry, smer Trnava, Nové Zámky a následne naprieč Maďarskom do mestečka BEREHOVO v Zakarpatskej oblasti. Nechávame si časovú rezervu aj na možné čakanie na hraničnom priechode. Zájazd začneme zľahka a to návštevou vinárskeho závodu. Návšteva viníc, závodu, prehliadka múzea, ochutnávka vín a chutný obed. Spokojne sa potom môžeme presunúť do Užhorodu sa ubytovať sa na hotel v pešej dostupnosti do centra. Voľný večerný program.
2. deň

Po raňajkách vyrazíme najskôr do centra mesta UŽHOROD, poprechádzame sa až k hradu a skanzenu rusínskej kultúry ( múzeum ľudového života a architektúry ), do ktorého určite nazrieme. Neminie nás ani obedná prestávka, po ktorej sa presunieme na HRAD PALANOK V MUKAČEVE. Celý deň s nami bude miestny sprievodca.
3. deň

Po raňajkách balíme kufre, nakladáme a štartujeme smer LVOV. Toto krásne starobylé mesto je srdcom západnej Ukrajiny, špecifickou hranicou medzi východom a západom, medzi pravoslávnymi a katolíckymi náboženstvami. Mesto bolo pod vládou mnohých ríš a národov a zanechalo výraznú stopu vo svojej kultúre, architektúre a jazyku. Po príchode sa najskôr ubytujeme v 4* hoteli v pešej dostupnosti centra a necháme si krátku prestávku po ktorej vyrazíme do centra mesta. Najskôr načerpáme novú silu na spoločnom neskoršom chutnom obede v ukrajinskej reštaurácií. Potom si spoločne so sprievodcom spravíme večernú prehliadku mesta. Keďže mesto žije až do noci, určite si každí užije večernú atmosféru.
4. deň

Deň začneme trošku netradične. Čaká nás workshop čokolády, kde sa podozvedáme zaujímavosti, čokoládové príbehy, o čokoláde, ochutnáme sladkosti a vyrobíme vlastnú dobrotu pod profesionálnym dohľadom. Vedeli ste že káva nie je len nápoj ? Je to druh rituálu v Lvove. Ďalšia prehliadka bude spojená s kávou, miestnymi tradíciami, v miestnym kaviarňach pri šálke skvelej kávy a počúvaním príbehov o histórii kávy vo Ľvove. Do večera ešte ďaleko, pokračovať teda budeme ďalšími prehliadkami v tomto krásnom meste.
5. deň

Po raňajkách sa rozlúčime s Ukrajinou a smerujeme na hranice s Poľskom. Musíme opäť počítať s možným čakaním na priechode. Po príchode do mesta PRZEMYSL sa poprechádzame po meste so sprievodcom aby sme objavili čaro tohto mesta. Po voľnom programe pokračujeme ešte necelých 100 km ďalej na ubytovanie do 4 * hotela v centre mesta RZESZOW. V prípade záujmu spoločné večerné posedenie v reštaurácií s vlastným pivovarom.
6. deň

Po raňajkách vyrazíme na našu poslednú zastávku do soľnej bane WIELICZKA, ktorá je od roku 1978 zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Čaká nás 800 schodov, rôzne miestnosti, kde napríklad ťažili soľ, kaplnka a iné zaujímavosti. Počas prehliadky určite vyhladneme a preto využijeme gastronomickú ponuku priamo v soľnej bani v Karczme nachádzajúcej sa 125 m pod zemou. Odchod na Slovensko.

Galéria

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: vlastný archív CK Sili Tours, Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

S nami cestujete s prémiovým autobusom

Neoplan Cityliner VIP Class

Tento zájazd zabezpečujeme s vlastnou dopravou a vodičom. Okrem atraktívneho exteriéru, Cityliner tiež nešetrí svojimi vnútornými hodnotami ako inovatívna technológia, bezpečnosť a komfort. Autobus je vybavený automatickou klimatizáciou a polohovateľnými sedadlami, so značným odstupom za sebou. Cestujúci sa nemusia obávať cestovania na dlhšie vzdialenosti.


sili-tours-silvester-gyepes-140x140

O vašu bezpečnú jazdu sa stará
Silvester Gyepes

Neoplan Cityliner - vonku
Neoplan Cityliner - vonku 2
Neoplan Cityliner - vnutro
Neoplan Cityliner - vnutro 2

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Ukrajina a Poľsko 420,00 420,00 0 01 Jun ~ 30 Oct 6 dní / 5 nocí bez nočnej jazdy

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is