Východné Slovensko

Východné Slovensko

Dátum

01 Jun - 30 Oct

Dĺžka pobytu

3 dni

Videní

2821

Cena a termín na vyžiadanie pre skupiny.

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami.

cena 192 € / osoba 

Neoplan Cityliner VIP Class
Sprievodca
2x ubytovanie
2x raňajky, 1x obed a večera
Poistenie proti insolventnosti CK

Program zájazdu

1. deň

3. júla 2020 (piatok)

Prvou zastávkou bude starobylé mesto LEVOČA, ktorá bola s Dielom Majstra Pavla zapísaná do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Levoča je doslova kultúrno-historickým pokladom medzi slovenskými mestami. So sprievodcom nás čaká prehliadka historickej časti mesta, ktorú by sme ukončili návštevou gotickej Baziliky sv. Jakuba. Bazilika je preslávená najvyšším gotickým dreveným oltárom na svete. Osobné voľno v centre Levoče. Po prestávke v poobedných hodinách presun k ďalšej významnej pamiatke na Spiši k SPIŠSKÉMU HRADU. Považuje sa za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy. Na záver dňa sa presunieme už na ubytovanie do 4* hotela Metropol v Spišskej Novej Vsi v pešej blízkosti centra. Individuálne voľno. Možnosť využiť ešte do 22:00 wellness centrum.
2. deň

4. júla 2020 (sobota)

TURISTIKA v Slovenskom Raji s horským sprievodcom. Začalo by sa menej náročnou trasou na Tomášovský výhľad a ďalej sa bude pokračovať cez prielom Hornádu. Predpokladaná dĺžka dohromady približne 3 – 3,5 hod. Po turistike návrat autobusom do Spišskej Novej Vsi. Kto by mal však málo, môže vyjsť do najvyššej kostolnej veže na Slovensku (155 schodov) v centre mesta. V prípade ak by bola skupina, ktorá by nechcela ísť na turistiku, náhradný program by bol návšteva kostolíka v Žehre so sprievodcom a prehliadka v Spišskej Novej Vsi. Po návrate do hotela osobné voľno na zregenerovanie sa. Vo večerných hodinách sa stretneme na recepcií a vyrazíme spoločne do mesta na večeru. Podávať sa bude 2 chodové menu s prípitkom, po ktorom bude nasledovať folklórne vystúpenie. Po večeri osobné voľno.
3. deň

5. júla 2020 (nedeľa)

Po raňajkách vyštartujeme do Pieninského národného parku a budeme sa splavovať na drevených pltiach po Dunajci v nádhernej prírodnej scenérií. Počas plavby si užijeme krásnu pieninskú prírodu a vďaka pltníkom sa podozvedáme zaujímavosti o tomto okolí. Čaká nás skvelý zážitok. Po splave pokračujeme neďaleko do najstaršieho liehovaru na Slovensku. Doprajeme si gastronomický zážitok, pretože začneme tradičným obedom severného Spiša po ktorom nasleduje prehliadka s degustáciou whisky. Prehliadka bude pozostávať z historickej časti, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom. Časti modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe. Časti tradičnej, ktorou je Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia whisky. Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská WHISKY.

Galéria

* zmena programu vyhradená
* uvedené vstupné poplatky sú len orientačné, môžu sa meniť
* zdroj fotografií a videa: vlastný archív CK Sili Tours, Shutterstock, Youtube

Trasa zájazdu

S nami cestujete s prémiovým autobusom

Neoplan Cityliner VIP Class

Tento zájazd zabezpečujeme s vlastnou dopravou a vodičom. Okrem atraktívneho exteriéru, Cityliner tiež nešetrí svojimi vnútornými hodnotami ako inovatívna technológia, bezpečnosť a komfort. Autobus je vybavený automatickou klimatizáciou a polohovateľnými sedadlami, so značným odstupom za sebou. Cestujúci sa nemusia obávať cestovania na dlhšie vzdialenosti.


sili-tours-silvester-gyepes-140x140

O vašu bezpečnú jazdu sa stará
Silvester Gyepes

Neoplan Cityliner - vonku
Neoplan Cityliner - vonku 2
Neoplan Cityliner - vnutro
Neoplan Cityliner - vnutro 2

Rezervácia zájazdu

Názov zájazdu Cena za dospelého Cena za osobu nad 60 rokov Dostupné miesta Dátum Dĺžka pobytu
Východné Slovensko 0,00 0,00 0 01 Jun ~ 30 Oct 3 dni

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Množstvo Spolu

SPOLU

Medzisúčet 0,00
Spolu 0,00

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is