O nás

Sili Tours

Moja cesta začala v roku 2005 v našej rodinnej firme GYEPES TRANS, ktorá funguje na trhu už od roku 1994. Firma je zameraná na autobusovú dopravu, hlavne prepravu do prímorských destinácií, poznávacie zájazdy, cyklo zájazdy, školské zájazdy alebo firemné akcie. S našimi autobusmi jazdíme už do 26 európskych krajín. Som rád, že môžem pokračovať v rodinnej tradícií, pretože šoférovať autobus som túžil už od detstva. Chcel som však rozvíjať naše služby a to ma v roku 2015 inšpirovalo k založeniu vlastnej cestovnej kancelárie.

Postupne sa cestovná kancelária SILI TOURS začala rozrastať o ďalších členov tímu, ktorí pre Vás zabezpečujú sprievodcovské, administratívne, marketingové a technické služby. Takto sme všetci spojili svoje sily, aby sme mohli vytvárať a organizovať poznávacie, zážitkové a pobytové zájazdy pre všetkých, ktorí radi cestujú.

Okrem vopred pripravených zájazdov, sa orientujeme aj na zájazdy šité na mieru. Podľa požiadaviek klienta po osobnom dohovore radi zorganizujeme zájazd vrátane ubytovania, dopravy, programu a ostatných služieb. Váš úsmev na tvári pri cestovaní s nami, nové priateľstvá vzniknuté počas zájazdov a v konečnom dôsledku pozitívne hodnotenie od klientov je to čo nás poháňa dopredu v tom čo robíme.

Naše zájazdy si zabezpečujeme vlastnými autobusmi, preto vkladáme úsilie aj do zlepšovania komfortu pri cestovaní. Dbáme na pravidelnú údržbu vozidiel a na čistotu v autobuse. Na prestávkach sú našim klientom k dispozícii teplé nápoje, ktoré sú vždy v cene zájazdu. Pri väčšine zájazdov sa snažíme vyhnúť sa nočným jazdám. Jazdíme len so skúsenými vodičmi, ktorí poznajú trasu zájazdu. Počas každého nášho zájazdu sa môžete obrátiť priamo na nás, pretože s Vami cestujeme vždy aj my.

Napísali ste o nás

Naše 4 piliere

Moderná stránka

Na našej stránke nájdete všetko podstatné na jednom mieste. Rýchlo a jednoducho.

Skúsení sprievodcovia

S nami cestujete len so skúsenými delegátmi a sprievodcami.

Bezpečne a spoľahlivo

Vlastná autobusová doprava, pravidelné prehliadky, skúsení šoféri.

Zanietený tím

Záleží nám na Vašej spokojnosti. Preto do našej práce vkladáme maximálne úsilie.

Prečo autobusom?

Veríme tomu, že svet je príliš krásny na prelet! Cestovanie lietadlom sa rozrastá aj na najkratších vzdialenostiach. SILI TOURS však dáva svojim zákazníkom všestranné výhody:

 

  •  snažíme sa ľudí spájať a aj vďaka tomu vznikajú na zájazdoch nové priateľstvá
  •  cestovaním po zemi doslova „zažívate“ vzdialenosti, rozdiely a podobnosti krajín
  •  zájazd autobusom predstavuje pohyb na rovnakej úrovni ako miestni obyvatelia v destinácií
  •  cestujúci spoznávajú oveľa viac ako len turistické zaujímavosti krajiny
  •  cestovanie po zemi je flexibilné v čase a plánovaní trasy
  •  autobusové výlety najlepšie chránia naše podnebie a životné prostredie
  •  cestovanie autobusom predstavuje najnižšie režijné náklady

Sili Tours - Neoplan Cityliner VIP Class

Cestovanie môže byť najkrajšia vec, ktorú človek môže zažiť a je predpokladom pochopenia sveta. Obohacuje život a rozširuje náš obzor. Pochopenie kultúr rastie, pretože spoznávate ľudí, vzťahy a špecifické vlastnosti národov a krajín z vlastných skúseností. Predsudky a nedôvera tým pádom klesajú.

Váš tím SILI TOURS

Najnovšie zájazdy